Jak rozhýbat sousedství?

Uspořádali jsme unikátní minisérii živáků pro ty, kdo ví nebo alespoň tuší, že dokáží nadchnout pro dobrou věc své okolí. Jde podnikat prospěšně a zároveň úspěšně? Má smysl vrhat síly do lokálních projektů? Co vlastně dělá hybatele hybatelem, a co má dělat, aby nevyhořel? A kde na všechny ty plány pro silnější sousedství brát zdroje? Všech 5 inspirativních setkání si teď můžete pustit ze záznamu.

Silnější hybatelé, silnější sousedství

Pondělí 7. 2. v 17:00

Hosté: Jiří Bárta (konzultant), Petr Vítek (Impact Hub), Marta Ťok (Česká spořitelna)

Zaměřujeme se na lokální hybatele. Stojíme o silnější sousedství. Věříme, že tou nejlepší investicí je věnovat podporu právě jim. Co vám společně nabízíme v programu Silnější hybatelé?

Když spojíme síly

Úterý 8. 2. v 17:00

Hosté: Simona Bodláková (koučka a mentorka) a Natalie Baránková (Malejov)

Jste na křižovatce a váháte, kterou cestu zvolit? Vsaďte na mastermind. Pohled ostatních, jejich zkušenosti a nápady vám pomohou zvolit správnou cestu, nebo objevit úplně jinou křižovatku. 

Podívat se z nadhledu

Středa 9. 2. v 17:00

Hosté: David Kovalský (mentor, investor, konzultant) a Martin Kopáček (Spirit of street)

Uvědomit si, kam a proč vedou vaše další kroky, kam soustředit svou pozornost a čím se nenechat vychýlit, v tom všem vás podpoří právě mentor.

Podívat se do sebe

Čtvrtek 10. 2. v 17:00

Hosté: Bronislav Růžička (kouč a mentor) a Kateřina Rybářová Vavrečková (Kapradí)

Už jste dostali otázku, která vám ušetří mnohaměsíční motání se v kruhu?
I takovou zkušenost může přinést koučink.

Síla síťování

Pátek 11. 2. v 17:00

Hosté: Miriam Vránová (Spiralis) a Matyáš Smutný (KultiVary)

Každému je fajn v jeho bublině. Už jste někdy vyzkoušeli vystoupit z ní a čerpat sílu ze spolupráce s těmi ostatními? Dnes o sociálním kapitálu a proč se scházet i s konkurencí.

Máte zájem?

Můžete nezávazně vyplnit krátký formulář a budeme v kontaktu. Pošleme vám link na oficiální přihlášku či případné novinky k programu a pokud budete mít dotazy, můžeme si naplánovat nezávaznou konzultaci.

Víte, že můžete mít pozitivní dopad, ale nevíte, jak se posunout? Sháníte peníze, kapitál, podporu nebo lidi do týmu? Hledáte způsob, jak vytvořit stabilní a funkční projekt, ale potřebujete podporu pro tvorbu plánu a realizaci nebo rozšíření? Na tom všem můžeme makat společně, s více než 190 experty po boku.

Tým Silnější hybatelé

Zajímají vás příběhy aktuálních účastníků programu a to, jak mění přírodu i společnost tam, kde žijí?
Podívejte se na reportážní medailonky!

Organizátoři programu