David Kovalský

David Kovalský

„Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.”
Kamila Brandejsová

Kamila Brandejsová

„Prošla jsem nadnárodními reklamními agenturami i korporacemi. Ze zkušenosti vím, že za slovem marketing si každý představí něco jiného. Já za každým projektem hledám v první řadě peníze. Pomáhám klientům, “tím marketingem”, najít cestu, jak je vydělat.”

Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

„Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.”

Broňa Růžička

Broňa Růžička

„K dosažení výsledků v jakémkoliv projektu není potřebný jen správně stanovený záměr, ale rovněž systematický přístup a následování té nejefektivnější cesty k jeho naplnění. Řídím se heslem, že trvalý úspěch nebývá věcí náhody.”

Karol Veleba

Karol Veleba

V on-line marketingu se pohybuji déle než 17 let. Pracoval jsem pro vydavatelství, nadnárodní korporaci, internetový portál i tři digitální agentury. Založil jsem a spoluvlastním dvě úspěšné agentury. Vždy jsem aktivně prodával, obchodoval a budoval a následně opečovával vztahy s klienty.”

Regina Kubcová

Regina Kubcová

Přes 20 let se věnuji nastavování procesů a organizace ve firmách a řízení projektů. Pomáhám firmám zkrotit chaos a omezit plýtvání. Mým cílem je dělat z procesů a systému pomocníky, kteří přináší lidem klid, jistotu a čas.”

Jakub Štogr

Jakub Štogr

Jsem business analytik, architekt informačních systémů, inovační konzultant, evaluátor a projektový manažer s dlouholetou národní i mezinárodní zkušeností. Dlouhodobě se věnuji digitálním sociálním inovacím.”

Zuzana Prediger

Zuzana Prediger

Mám za sebou více jak 15 let v exekutivních a vedoucích pozicích od malých firem po nadnárodní korporace. Definovala jsem strategie, řídila rozpočet, vymýšlela řešení a value propozice pro zákazníky. Díky tomu se dokážu podívat na situaci z několika možných úhlů.” 

Danuše Kulhánková

Danuše Kulhánková

Přes 30 let působím v oblasti obchodu a marketingu. Komunikaci a obchod miluji a mám i jako svůj koníček. Svůj přínos vidím ve své dlouholeté zkušenosti strategického směrování společností a v nastavení optimální obchodní a marketingové strategie.

Martin Kunt

Martin Kunt

„Mám za sebou stovky hodin koučování. Specializuji se na komunikaci a vztahy. Koučink efektivně prokládám mentorskými tipy, technikami a návody. Nesoudím, nenutím, podporuji, posouvám, provázím. Zvyšuji sebedůvěru a kladu otázky, které si sami nepoložíte.”

Vladimír Čtveráček

Vladimír Čtveráček

„Mám za sebou 25 let praxe s malými a středními firmami. Nabízím funkční a prověřené know-how pro řízení a expanzi firmy nebo startupu, konkrétní doporučení, jak se odlišit od konkurence a vypracování vhodné strategie dalšího rozvoje firmy.“

Organizátoři programu