David Kovalský

David Kovalský

„Řídil jsem sám sebe, tým v nadnárodní korporaci a IT startup v financích, který jsem prodal. Dnes vlastním a spoluvlastním několik společností, investuji, mentoruji, konzultuji. Rád vyměňuji mrtvé koně za závodní, zvláště u projektů s přesahem.”

Lucie Hejhalová

Lucie Hejhalová

„Pomáhám firmám růst díky promyšlené marketingové strategii a rozvíjením manažerských dovedností a vlastníků. Společně vytvoříme marketingovou strategii, kterou oslovíte nové zákazníky, zvýšíte hodnotu stávajících, a tím zvýšíte prodeje.” ”

Cecilia Marinová

Cecilia Marinová

„Více než 20 let bohatých zkušeností ve farmaceutickém průmyslu. Zaměřuji se na strategické plánování a exekutivu. Umím převést inovativní řešení do obchodních výsledků.”

Manu Chilaud

Manu Chilaud

„Více než 20 let působím ve světě výroby. Řídil jsem několik továren v Česku, Francii a Polsku. Zároveň jsem vedl velký brownfield projekt v Havířově. Jsem spoluzakladatel projektu Iglou CZ – nouzové přístřešky pro lidi bez domova.”

Alžběta Axxman

Alžběta Axxman

„Působím v HR, nejsem ale typ na oprašování směrnic. Firmy si mě vybírají, když začínají, končí nebo tuší, že je opravdu zle. Pomůžu vám podívat se komplexně na týmy, jednotlivce, procesy a značku a najít řešení, které bude profi, funkční a příjemné.

Kamila Brandejsová

Kamila Brandejsová

„Prošla jsem nadnárodními reklamními agenturami i korporacemi. Ze zkušenosti vím, že za slovem marketing si každý představí něco jiného. Já za každým projektem hledám v první řadě peníze. Pomáhám klientům, “tím marketingem”, najít cestu, jak je vydělat.”

Kamil Pošvic

Kamil Pošvic

„Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.”

Jan Ženíšek

Jan Ženíšek

„Účastníkům programů nabízím své různorodé zkušenosti business a technického konzultanta. Během posledních pěti letech v korporátním prostředí jsem vystřídal pozice projektového manažera, technického presales pro Cloud a business transformačního konzultanta.”

Danuše Kulhánková

Danuše Kulhánková

„Třicet let působím v oblasti obchodu a marketingu v pozicích obchodního a marketingového ředitele. Komunikaci, obchod miluji a mám i jako svůj koníček. Jsem členkou Tuesday Business Network, Business Leaders Forum, A-CSA a dalších, přednáším na konferencích.”

Kdo za tím stojí?

Impactfirst

Chcete získat…

…tipy a triky o podnikání, pozvánky na akce i výhody od našich partnerů? Nechte nám e-mail a 1x do měsíce je tam máte.