O programu

Akcelerátor díky vzdělávání a několikaměsíční důsledné práci s mentory a kouči posiluje hybatele komunit a pomáhá jim prototypovat nebo rozvíjet jejich prospěšné podnikání. Každý rok vypisujeme dva běhy – na jaře a na podzim. Program je výběrový, ročně se jej může zúčastnit maximálně 20 účastníků. Akcelerátor od roku 2015 absolvovalo více než 100 neziskových organizací a sociálních podniků, kteří v programu podpořili udržitelnost svého projektu.

V roce 2021 jsme se v programu začali věnovat regionálním hybatelům. Lokální komunity stojí často stranou zájmu médií, korporací i společnosti jako celku. Chceme jim dát možnost rozvinout se, aby mohli vystoupit ze své sociální bubliny a zapojit i zaujmout co nejvíce lidí. Spolu s experty pro to uděláme maximum.

Sestřih z finále 12. běhu

Společně jsme silnější

 

Za 13 běhů naším programem prošlo více než 100 skvělých týmů a jednotlivců. Mezi nimi neziskovky a komunitní projekty s nejrůznějším zaměřením. Podpořili jsme například rozvoj sexuální asistence, paliativní péče a dobrovolnických aplikací, také provoz ovocného sadu nebo společensky odpovědného nahrávacího studia… Další úspěšný příběh, který budeme vyprávět, může být ten váš.

Hybatelé minulého ročníku

Vyjeli jsme do terénu a máme reportáže prospěšných projektů přímo z regionu. Jedni opravovali budovy či kola, jiní sázeli stromy, další se starali o děti v přírodě. Pojďte s námi virtuálně navštívit pět inspirativních osobností, které pozitivně mění své okolí! 

Máte zájem? 

Můžete nezávazně vyplnit krátký formulář a budeme v kontaktu. Pošleme vám link na oficiální přihlášku či případné novinky k programu.

Víte, že můžete mít pozitivní dopad, ale nevíte, jak se posunout? Sháníte peníze, kapitál, podporu nebo lidi do týmu? Hledáte způsob, jak vytvořit stabilní a funkční projekt, ale potřebujete podporu pro tvorbu plánu a realizaci nebo rozšíření? Na tom všem můžeme makat společně, s více než 190 experty po boku.

Tým Silnější hybatelé

Organizátoři programu